mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Febi sprawdzi wiedzę mechaników

Firma Ferdinand Bilstein i jej marka febi partnerem IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Tych, którzy znają markę febi z dotychczasowych edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, z pewnością ucieszy jej ponowny udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Natomiast nowi uczestnicy docenią profesjonalną wiedzę jej ekspertów.

IX. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to już kolejna edycja konkursu, której patronuje febi. Podczas finałów, które odbyły się w 2019 r. eksperci marki sprawdzali wiedzę uczestników Mistrzostw w poszczególnych kategoriach. Firma przygotowała bowiem konkurencje praktyczne zarówno dla młodych, jak i zawodowych mechaników.

Na uczniów uczestniczących w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii „iELEKTROMOBILNI” na stanowisku febi bilstein czekał pojazd specjalnie przystosowany do diagnostyki. Młodzi mechanicy sprawdzali obwody elektryczne w pojeździe ciężarowym. Z kolei uczestnicy kategorii Mechanik Zawodowy musieli poradzić sobie z konkurencją związaną z zawieszeniem.

Priorytetem marki febi jest przede wszystkim wysoka jakość części zamiennych, ale także wiedzy przekazywanej mechanikom samochodowym podczas szkoleń, imprez targowych czy takich wydarzeń jak Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Szczególnie zależy nam na wyposażeniu młodzieży w profesjonalną wiedzę, niezbędną przy obecnym rozwoju motoryzacji, dostosowaną do wymagań rynku pracy.

Robert Mrozek
Doradca techniczny Ferdinand Bilstein Polska.

Ferdinand Bilstein to jedna z najstarszych niemieckich marek motoryzacyjnych skupiająca znane i rozpoznawalne przez mechaników marki takie jak febi, Swag i Blue Print.

Marka febi specjalizuje się w elementach układu kierowniczego i zawieszenia, elementach metalowo-gumowych oraz podzespołach układu elektrycznego do samochodów osobowych i użytkowych. Firma ściśle współpracuje z dystrybutorami części oraz warsztatami. Oferta obejmuje ponad 37 000 części zamiennych do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych i użytkowych.

Ze względu na to, że firma jest zarówno dostawcą, jak i producentem, odpowiednie standardy jakościowe febi konsekwentnie dotyczą wszystkich części i usług. Dlatego też w ofercie febi znajdują się wyłącznie produkty o jakości OE.

 

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888