mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

FILTRON partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika

Marka FILTRON ponownie z uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zapewni fachowe wsparcie i solidną dawkę wiedzy.

Producent filtrów samochodowych – firma MANN+HUMMEL, właściciel marki FILTRON – ponownie dołączyła w tym roku do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finały, tak jak w przypadku ostatniej edycji, odbędą się online.

Marka FILTRON stawia na edukację młodych, przyszłych mechaników. Wyposażenie młodzieży w fachową wiedzę dotyczącą filtrów to jeden z jej priorytetów. Dlatego w tym roku działania skierowane do uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przebiegają wielotorowo.

To przede wszystkim „Akcja Filtracja”, czyli przekazywanie profesjonalnej, pogłębionej wiedzy na temat procesów filtracji oraz samych produktów i ich właściwości. Marka FILTRON kładzie szczególny nacisk nie tylko aspekty ściśle związane z motoryzacją, ale także te związane z obsługą klienta czy wpływu filtracji na ochronę zdrowia pasażerów. Oferuje także Akademię FILTRON, dostępną na stronie internetowej marki. Dzięki zamieszczonym tam testom uczestnicy Mistrzostw mają możliwość profesjonalnie przygotować się do zawodów i zdobyć „zieloną kartę” uprawniającą do udziału w finałach, które odbędą się we wrześniu w formule online.

Drugi kierunek to wsparcie Akademii Młodego Mechanika – e-platformy stworzonej przez organizatorów zawodów, by ułatwić uczestnikom zawodów przygotowanie do eliminacji i finałów. Akademia Młodego Mechanika to ogromna baza merytorycznej wiedzy dostępnej w formie artykułów technicznych, porad, czy zestawów testów pozwalających użytkownikom na samodzielne sprawdzenie zdobytych wiadomości.

 


Marka FILTRON zaprasza w tym roku także do udziału w „FILTRON Benefit Program 2021!”, skierowanym do profesjonalistów – mechaników zawodowych, czy sprzedawców. Wystarczy zarejestrować się na https://benefit.filtron.pl/, kupować filtry marki FILTRON i/lub WIX Filters i odbiera nagrody gwarantowane. „FILTRON Benefit Program 2021!” to m.in. konkursy, premie za zakupy filtrów i nagrody gwarantowane.

Ambasadorem „FILTRON Benefit Program 2021!” jest Grzegorz Duda, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo – również ambasador X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Filtry marki FILTRON są od ponad 30 lat produkowane w wielkopolskim Gostyniu. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące europejskich mechaników. W nowoczesnym laboratorium producent marki FILTRON używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów. Stale inwestuje w rozwój nowych metod badawczych – w latach 2013-2015 firma przeznaczyła na ten cel ponad 1 000 000 euro.

Jakość i niezawodność filtrów FILTRON to zasługa nowoczesnych linii i procesów produkcyjnych, których precyzja weryfikowana jest przez niezależne firmy certyfikujące.

Asortyment filtrów FILTRON zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Firma oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888