mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

FILTRON ponownie na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Producent filtrów samochodowych – firma MANN+HUMMEL, właściciel marki FILTRON
– dołączyła do grona partnerów IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Ogromne zaangażowanie marki FILTRON jako patrona Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2019 zauważyli i docenili wszyscy jego uczestnicy. Podczas finałów ostatniej edycji wydarzenia, na przestronnym stanowisku młodzi i zawodowi mechanicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą filtracji oraz zasięgnąć porad ekspertów.
Marka FILTRON szczególny nacisk kładzie na edukację młodzieży, rozumiejąc jak istotne jest wykształcenie profesjonalnych kadr dla rynku automotive, stale borykającego się z problemem braku specjalistów. Dlatego reprezentacje szkół, których uczniowie zajęli dwa pierwsze miejsca w VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii „Młody Mechanik” w ramach dodatkowej nagrody, odwiedzili fabrykę MANN+HUMMEL gdzie produkowane są filtry marki FILTRON. Zwiedzanie zakładu oraz szkolenia z udziałem ekspertów marki FILTRON spotkały się z ogromnym zainteresowaniem młodzieży.

Młodzi ludzie mieli także możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat filtracji za pośrednictwem Akademii FILTRON. Dzięki udziałowi w szkoleniu online mogli zdobyć darmowy certyfikat specjalisty ds. filtracji, a przy okazji poznać informacje i ciekawostki na temat budowy oraz funkcjonowania filtrów. Podobnie będzie także i teraz. Uczestnicy IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników otrzymają funkcjonalne narzędzie, które ułatwi im kształcenie m.in. w dziedzinie filtracji. O szczegółach poinformujemy już w styczniu.

„Priorytetem marki FILTRON jest wyposażenie młodzieży nie tylko w fachową wiedzę teoretyczną, ale także w umiejętności praktyczne dotyczące filtracji. Stąd zaangażowanie marki w przygotowanie finałów tego prestiżowego wydarzenia, jakim są Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, a także w pomoc w organizacji szkoleń zarówno stacjonarnych, jak i online. Marka FILTRON stawia na młodych ludzi i wykfalifikowane młode kadry, których tak bardzo brakuje w branży automotive” – wyjaśnia Lidia Misiuna, Head of Marketing, Mann+Hummel FT Poland.

Filtry marki FILTRON są od ponad 30 lat produkowane w wielkopolskim Gostyniu. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące mechaników z kilkudziesięciu krajów. Jakość i niezawodność filtrów FILTRON to zasługa nowoczesnych linii i procesów produkcyjnych, których precyzja weryfikowana jest przez niezależne firmy certyfikujące. W nowoczesnym laboratorium producent marki FILTRON używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów.

Asortyment filtrów FILTRON zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Marka oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

Finały IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się w dniach 26-29 marca 2020 r. podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show.

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888