Post Type Selectors
post
page

IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników ze wsparciem Yanosika

Operator najpopularniejszego w Polsce komunikatora drogowego i nawigacji – marka Yanosik, ponownie została patronem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Yanosik już po raz drugi będzie obecny na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Dzięki tej współpracy w 2019 roku o uczestnikach konkursu dowiedziała się cała Polska, a wszystko za sprawą nawigacji i komunikatorów drogowych.

Yanosik przygotował bowiem specjalną promocję dla zwycięzców kategorii „Młody Mechanik” oraz „Mechanik Zawodowy”. Na mapach aplikacji Yanosik zostały umieszczone informacje o szkołach, których zespoły zajęły trzy pierwsze miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Szkoły zostały wyróżnione w aplikacji punktem POI, a dodatkowo kierowcy znajdujący się w promieniu 30 km od placówki otrzymali informacje o zdobytym przez nie tytule. Podobnie było w przypadku zwycięzców konkursu dla mechaników zawodowych, którzy mogli liczyć na promocję swoich warsztatów samochodowych w aplikacji Yanosik, z której każdego miesiąca korzysta prawie 2 mln kierowców.

Także i w tym roku firma Yanosik przeprowadzi promocję zwycięzców Mistrzostw. Dodatkowo w aplikacji będą wyświetlane informacje o możliwości zapisów do udziału w konkursie.

Korzystając z nawigacji Yanosik można bez problemu ominąć korki i bezpiecznie dotrzeć do celu. Asystent drogowy poinformuje m.in. o wypadkach, czy zagrożeniach i remontach drogowych. Nawigacja w formie aplikacji na smartfona jest dodatkowo wyposażona w funkcję wideorejestratora, dzięki któremu można obronić się przed nadużyciami ze strony innych uczestników ruchu drogowego.

Finał IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędzie się w dniach 26 – 29 marca 2020 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.