mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Kolejowe Zakłady Łączności na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

To już kolejna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników ze wsparciem Kolejowych Zakładów Łączności.

Kolejowe Zakłady Łączności to już stały partner Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Również podczas IX. edycji Mistrzostw ich uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się w finałach z konkurencjami przygotowanymi przez KZŁ. Tym razem młodzi i zawodowi mechanicy spotkają się podczas finału IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechanik w dniach 26-29 marca 2020 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

Podczas ostatniej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników KZŁ ufundowały nagrodę główną w kategorii „iELEKTROMOBILNI” 2019. Zwycięska szkoła otrzymała stację ładowania pojazdów elektrycznych – ecoMOTOhome.

KZŁ Bydgoszcz w odpowiedzi na trendy rynkowe i rosnące znaczenie elektromobilności zaprojektowały i wykonały w pełni zarządzalne sieciowo stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Obecnie oferujemy 3-fazowe stacje ładowania ecoMOTO o mocy 22kW oraz tzw. przydomowe stacje ładowania do montażu na ścianach, które prezentowaliśmy podczas finałów Mistrzostw w Poznaniu
Krzysztof Wysocki Manager ds. PR KZŁ Bydgoszcz

Stacja ecoMOTOhome TPE2B to urządzenie do instalacji na ścianie np. w garażu. Stacja jest wyposażona w jedno gniazdo „type 2” zasilające prądem przemiennym o mocy 22 kW. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego oraz czytnika kart zbliżeniowych stacja jest łatwa i przyjemna w codziennym użytkowaniu. Urządzenie może zostać przyłączone również do sieci zarządzającej za pomocą przyłącza LAN i protokołu OCPP.

Stacja przeznaczona jest do stosowania w obiektach powszechnego użytku np. na parkingach zlokalizowanych w budynkach lub w gospodarstwach indywidualnych. Domyślnie, stacja przystosowana jest do montażu na ścianie. Może być także mocowana pojedynczo lub podwójnie na specjalnie przygotowanym stelażu. Stacja ładowania ecoMOTOhome spełnia wymogi ustawy o elektromobilności, wyposażona jest w indywidualny licznik zużycia energii klasy MID.

Elektromobilność to już nie kwestia przyszłości. Jesteśmy świadkami rozwoju pojazdów elektrycznych, który przyspiesza z dnia na dzień. Dlatego tak ważne jest kształcenie młodzieży w tym kierunku, by to, co nastąpi w przyszłości nie było dla nas zaskoczeniem
Adrian Dekowski prezes Fundacji Cooperatio, organizatora Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

poznan 2019 mistrzostwa mechanikow

Udział Kolejowych Zakładów Łączności w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników to także zaangażowanie w przygotowanie konkurencji praktycznych dla finalistów konkursu.

Spółka KZŁ Bydgoszcz oferuje obecnie 3-fazowe stacje ładowania ecoMOTO do pojazdów elektrycznych o mocy 2 x 22kW i pracuje już nad stacją szybkiego ładowania prądem stałym o mocy powyżej 50kW. Proste w obsłudze urządzenia, zaopatrzone są w ekran dotykowy, za pomocą którego właściciel pojazdu dokonuje wyboru ilości energii elektrycznej i płaci kartą.

KZŁ to również najbardziej doświadczony producent kolejowych systemów dynamicznej informacji pasażerskiej w Polsce. Rozwiązania KZŁ spotykane są na przeważającej większości stacji kolejowych w naszym kraju, począwszy od największych (Warszawa Centralna, Łódź Fabryczna, Kraków Główny, Wrocław Główny, Poznań Główny), a na mniejszych kończąc (Tczew, Wieliczka, Iława, Sopot itd.). Producent posiada w swojej ofercie pełną gamę zgodnych z obowiązującymi wytycznymi, nowoczesnych wyświetlaczy, czujników i urządzeń sygnalizacji czasu. Ponadto Kolejowe Zakłady Łączności są producentem parkomatów, biletomatów oraz systemów łączności kolejowej.

Źródło: Kolejowe Zakłady Łączności

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888