mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Kramp razem z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników #WspieramyPolskieSzkoły

Największy dostawca części zamiennych dla rolnictwa ponownie partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Zarówno dla Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, jak i firmy Kramp jest to rok szczególny. Łączą się w nim dwa jubileusze – 70-lecie największego dostawcy części zamiennych dla rolnictwa oraz X edycja Mistrzostw Mechaników. To wspólna historia od pierwszej edycji zawodów, kiedy sieć sklepów Grene, która należy do Kramp, objęła patronatem Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, stawiające wówczas pierwsze kroki na mapie liczących się wydarzeń branżowych.

Firma Kramp już od kilku edycji dzieli się profesjonalną wiedzą z uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Młodzi Mechanicy Maszyn Rolniczych każdego roku mieli okazję spotkać się z ekspertami Krampa i sprawdzić swoje umiejętności w konkurencjach praktycznych przygotowanych na finał zawodów.Ponadto mogli zasięgnąć od ekspertów fachowej wiedzy i porad, niezbędnych przy wykonywaniu napraw ciągników i maszyn rolniczych. Podczas ubiegłorocznych finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, które ze względu na pandemię odbyły się online, wkład firmy Kramp w ich organizację był nieoceniony.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników świetnie wpisują się w strategię firmy Kramp. Firma dostrzega ogromny potencjał młodych ludzi, kładąc szczególny nacisk na ich edukację. Zwycięzcy konkursu w roku 2019 w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych mieli możliwość spotkania i rozmowy ze specjalistami Kramp, zapoznania się z firmą, jej ofertą oraz siecią sklepów Grene, oferującą produkty niezbędne w każdym gospodarstwie rolniczym.

Krótka historia Kramp

Kramp jest największym europejskim dostawcą części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Od 70 lat wspiera rolników i przedsiębiorców za pośrednictwem sieci dealerów. Jest ich solidnym partnerem, oferującym niezawodną logistykę i szeroką ofertę – 500 tys. produktów, dostępnych w sklepie www.kramp.com, pośród których znajdują się marki własne: Kramp, Farma i gopart. W sklepie internetowym dostępne są także części od ponad 150 wiodących dostawców najlepszych marek.

Kramp to firma rodzinna, którą w 1951 roku założył Johan Kramp, 34-letni wówczas przedsiębiorca z Varsseveld w Holandii, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Obecnie Kramp posiada 24 biura sprzedaży oraz 11 centrów dystrybucji w całej Europie, w tym w Polsce. Firma zapewnia kompleksowy asortyment, usługi techniczne związane z konfiguracją produktów z branży hydrauliki siłowej i transmisji mocy, ale także nowoczesne rozwiązania biznesowe dla swoich klientów.


zapraszamy do odwiedzania strony Firmy Kramp: https://www.kramp.com/shop-pl/pl

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888