mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Kramp wspiera młodych mechaników profesjonalną wiedzą

Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników, które odbyły się w zeszłym 2019 roku, to pierwsza edycja konkursu ze wsparciem Kramp. Tego roczna również zostanie przeprowadzona pod czujnym profesjonalnym okiem ekspertów firmy.

Kramp jest największym europejskim dostawcą części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Od 1951 r. wspiera rolników i przedsiębiorców
za pośrednictwem sieci dealerów. Jest ich solidnym partnerem, oferującym niezawodną logistykę i szeroką ofertę – 500 tys. produktów, dostępnych w sklepie www.kramp.com, pośród których znajdują się marki własne: Kramp, Farma i Gopart. W sklepie internetowym dostępne są także części od ponad 150 wiodących dostawców najlepszych marek.

Podczas ubiegłorocznej, VIII. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych, Kramp przygotował konkurencje z zakresu naprawy i wymiany części do ciągnika, hydrauliki siłowej i techniki napędowej. Zawodnicy byli oceniani przez Specjalistów Kramp pod kątem poprawnego wykonania zadania, czasu realizacji, a także BHP i kultury pracy. Do konkurencji zostały wykorzystane ergonomiczne, wysokiej jakości narzędzia ręczne Kramp i części oraz produkty najlepszych marek, które Kramp posiada w swojej ofercie – m.in. Alfagomma, Timken, Uniflex, Faster, VARTA i WaŚ.

Warto podkreślić, że wsparcie Specjalistów Kramp, nie zakończyło się wraz z finałem VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W ciągu ostatnich kilku miesięcy młodzież ze zwycięskich szkół miała możliwość szkolenia się w oddziałach firmy. Dla młodych ludzi była to okazja do poznania Kramp od podszewki, zapoznania się z ofertą marki, a także poznania pracy należącej do firmy Kramp sieci sklepów Grene z szeroką ofertą narzędzi, urządzeń i innych produktów dedykowanych branży rolniczej.

„Spotkania z młodzieżą ze szkół, które przygotowują do zawodu mechanika maszyn rolniczych, to dla nas ogromna przyjemność. Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać młodych ludzi do pozostania w tym zawodzie i pokazać im, że rolnictwo to bardzo rozwojowa branża z przyszłością”– powiedział przedstawiciel firmy Kramp Polska, która jest liderem na rynku hurtowym części zamiennych i akcesoriów dla rolnictwa.

Kramp to firma rodzinna, którą w 1951 roku założył Johan Kramp, 34-letni wówczas przedsiębiorca z Varsseveld w Holandii, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba przedsiębiorstwa. Obecnie Kramp posiada 24 biura sprzedaży oraz 11 centrów dystrybucji w całej Europie, w tym w Polsce. Firma zapewnia kompleksowy asortyment, szybkie dostawy i optymalną dostępność części zamiennych.

 

zapraszamy do odwiedzania strony Firmy Kramp: https://www.kramp.com/shop-pl/pl

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888