mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Mistrzostwa Mechaników i Kongres MOVE – razem podczas Poznań Motor Show 2020

Fundacja Cooperatio, organizator IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, partnerem Kongresu MOVE.

Kongres MOVE – International Mobility Congress stanowi najważniejsze przedsięwzięcie merytoryczne Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Znamy już program wydarzenia, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno profesjonaliści, jak i miłośnicy elektromobilności.

Tegoroczna edycja Kongresu MOVE jest wyjątkowa pod wieloma względami. Przede wszystkim, to pierwsza tej skali konferencja w regionie CEE, w całości poświęcona kwestii zrównoważonego transportu. Celem Kongresu jest aktywny dialog branżowy, wymiana doświadczeń i promocja najlepszych praktyk z zakresu elektromobilności, mogących przyspieszyć transformację regionu Europy Środkowo-Wschodniej
w kierunku zeroemisyjnym.

W ideę Kongresu MOVE świetnie wpisują się działania Fundacji Cooperatio, organizatora IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, wraz z inicjatywą edukacyjną „iELEKTROMOBILNI”. Od 2018 Fundacja organizuje Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników dla uczniów szkół samochodowych zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji w zakresie elektromobilności. Wydarzeniu rokrocznie towarzyszy debata. Uczestniczący w niej eksperci dyskutują o potrzebie kształcenia młodzieży w kierunku elektromobilności oraz szansach Polski na wpisanie się w światowe trendy nowego kierunku, w jakim zmierza motoryzacja.

Kongres MOVE zgromadzi kilkuset profesjonalistów z całego łańcucha wartości
w elektromobilności – ekspertów i praktyków rynku e-mobility, w tym przedstawicieli wiodących koncernów, administracji publicznej, organizacji branżowych i świata nauki. Do udziału w Kongresie zaproszeni zostali liderzy elektromobilności z takich krajów, jak: Holandia, Wielka Brytania, Norwegia, Niemcy, Belgia, Finlandia, Francja, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Bułgaria, Białoruś, Ukraina i innych.

Ciekawy program merytoryczny zapewnią sesje plenarne, debaty eksperckie, dyskusje panelowe, liczne wystąpienia, prezentacje oraz spotkania grup roboczych, które zostaną zorganizowane równolegle na trzech scenach rozlokowanych na terenie Poznań Motor Show i salach konferencyjnych MTP. Wydarzeniu, po raz pierwszy w historii, towarzyszyć będzie także nowoczesny park produktowy rozwiązań wyłącznie zero- i niskoemisyjnych. To ekologiczna strefa expo, jakiej nie było nigdy dotąd w tej części Europy. Przestrzeń zostanie podzielona na część dedykowaną profesjonalistom, a także poświęcona entuzjastom i osobom zainteresowanym elektromobilnością. Stefa edukacyjna przybliży gościom tematykę zeroemisyjnych technologii w transporcie, przekonując ich do zalet zrównoważonej mobilności.

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888