mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

ORLEN OIL: wiedza i wsparcie dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

ORLEN OIL zapowiada wieloletnią współpracę z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników.

Spółka ORLEN OIL, producent i dystrybutor najwyższej jakości środków smarnych, po raz pierwszy w tym roku zaangażowała się we współpracę z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników. Marka środków smarnych dla motoryzacji – PLATINUM – jest partnerem strategicznym wydarzenia. O tym, dlaczego jedna z największych polskich firm zdecydowała się wesprzeć Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników opowiada Sebastian Gruszczyński, Kierownik Działu Marketingu ORLEN OIL.

Szczególne znaczenie w podjęciu decyzji o współpracy odegrało zaangażowanie organizatorów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, którzy w ubiegłym roku, mimo pandemii, nie złożyli broni. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników przeniosły się do wirtualnego świata, a młodzi ludzie mogli nadal podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

To było o tyle ciekawe, że w ubiegłym roku niemal wszystkie wydarzenia branżowe zostały odwołane. Nie mieliśmy okazji spotkać się z naszymi klientami. Staraliśmy się organizować spotkania, aby przekazać wiedzę o naszych produktach, ale nie było to możliwe. W momencie, gdy dotarła do nas informacja, że odbyło się jedno wydarzenie branżowe – Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników – było to dla nas na tyle interesujące, że zdecydowaliśmy się wziąć w nich udział. Chcieliśmy wesprzeć polskich młodych mechaników, mechaników zawodowych, polskie szkoły.

Sebastian Gruszczyński
Kierownik Działu Marketingu ORLEN OIL

#WspieramyPolskieSzkoly, #WspieramyPolskieWarsztaty, #WiedzaOdpornaNaKoronawirusa

to hasła bliskie także spółce ORLEN OIL.

Wszystkie hasła, które przyświecają organizatorom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są również nam bliskie. Dlatego postanowiliśmy do nich dołączyć, by stać się częścią tego wydarzenia. Cieszę się, że to się udało.

Sebastian Gruszczyński

Włączenie się spółki ORLEN OIL w Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to przykład jak bardzo odpowiedzialna za polską edukację jest jedna z największych polskich firm.

Kierujemy się wartościami Grupy ORLEN. Dla nas ważny jest patriotyzm gospodarczy, staramy się wspierać lokalne akcje, także te ogólnopolskie, stąd nasze zainteresowanie wydarzeniem, które jest skierowane zarówno do młodych, jak i zawodowych mechaników. Młodzi mechanicy to grupa, która w przyszłości wejdzie na rynek. Chcemy ich do tego dobrze przygotować, zapoznać z ofertą naszych produktów, zapewnić wsparcie, aby mogli wdrożyć się w branżę i poznać specyfikę przyszłej pracy.

Sebastian Gruszczyński

A jaka jest wiedza przyszłych mechaników o środkach smarnych?

Znają ich podstawowe funkcje i potrafią określić zasady doboru środków smarnych. Chcemy im tę branżę bardziej przybliżyć, wierzymy, że praktyka jest najlepszym źródłem edukacji. Chcemy pokazać młodym ludziom jak powstaje olej, jakie są zasady doboru oleju. Produkujemy środki smarne nie tylko dla motoryzacji, ale również dla wszystkich gałęzi przemysłu. Chcemy przybliżyć tę branżę najszerzej jak to będzie możliwe w czasie naszych wspólnych działań w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Sebastian GruszczyńskiJednym z celów współpracy jest zapoznanie młodych mechaników z produktami spółki ORLEN OIL, ale nie tylko. To także inne, wymierne korzyści dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Chcemy pokazać, że polska marka olejowa nie odbiega poziomem od zachodnich marek, że produkujemy produkty najwyższej jakości, posiadamy aprobaty największych światowych producentów aut. Chcemy przekonać Polaków, że Polska marka to jakość i niezawodność. Oprócz zaangażowania w postaci wiedzy, którą chcemy dostarczyć w ramach Akademii Młodego Mechanika, zapewnimy również wsparcie rzeczowe. Dostarczymy wszystkim finalistom kombinezony, w których wystąpią w czasie finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Będą to kombinezony niedostępne na rynku, które można wykorzystywać później w codziennej pracy, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Sebastian Gruszczyński

ORLEN OIL zapewni także dodatkowe, wyjątkowe atrakcje.

Przygotujemy także nagrody dla wszystkich laureatów zwycięskich szkół, a także niespodzianki związane z naszymi ambasadorami – Robertem Kubicą, Kubą Przygońskim oraz Bartoszem Zmarzlikiem. Nie chcemy na razie zdradzać szczegółów, będzie to niespodzianka, która zostanie ujawniona na późniejszym etapie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Sebastian Gruszczyński

Wszystko wskakuje na to, że spółka ORLEN OIL pozostanie z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników na dłużej.

Chcemy pozostać z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników na dłuższy okres. Naszym celem jest długofalowa, wieloletnia współpraca, aby wśród polskich młodych mechaników wykształcić wiedzę, wykształcić znajomość marki. Nie traktujemy tego projektu jako jednorazowego wydarzenia. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć wspólnie świetny projekt i kontynuować Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników w kolejnych latach.

Sebastian Gruszczyński

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888