mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

WYGRAJ PLATINUM CARD I WEŹ UDZIAŁ W FINALE #MM2021

Spółka ORLEN OIL włączyła się w organizację X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników razem z Akademią Młodego Mechanika.

Jako polska firma należąca do krajowego giganta chce wspierać polskich młodych mechaników, mechaników zawodowych i polskie szkoły. To jedno z wielu przykładów zaangażowania społecznego krajowego lidera środków smarowych, gdyż Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to inicjatywa edukacyjna, dająca młodym ludziom szanse i możliwości poszerzenia wiedzy, zdobycia nowych kompetencji, dostosowanych do potrzeb rynku pracy.

akcja filtracja

#WspieramyPolskieSzkoly, #WspieramyPolskieWarsztaty, #ŁączymyPokoleniai #StawiamyNaMłodych to znane już hasła, które świetnie wpisują się w działania podejmowane przez organizatorów tegorocznego cyklu. Dzięki podjętym wspólnym inicjatywom, krakowska spółka będąca producentem olejów dla motoryzacji PLATINUM ORLEN OIL, bez wahania zdecydowała się na objęcie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników partnerstwem strategicznym.

„Kierujemy się wartościami Grupy ORLEN. Dla nas ważny jest patriotyzm gospodarczy, staramy się wspierać lokalne akcje, także te ogólnopolskie, stąd nasze zainteresowanie wydarzeniem, które jest skierowane zarówno do młodych, jak i zawodowych mechaników. Młodzi mechanicy to grupa, która w przyszłości wejdzie na rynek. Chcemy ich do tego dobrze przygotować, zapoznać z ofertą naszych produktów, zapewnić wsparcie, tak aby mogli wdrożyć się w branżę i poznać specyfikę przyszłej pracy” – zapowiada Sebastian Gruszczyński, Kierownik Działu Marketingu ORLEN OIL.

W ramach Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników eksperci z PLATINUM ORLEN OIL angażują się w edukację młodych i zawodowych mechaników, przekazując wiedzę dotyczącą nie tylko produktów oferowanych przez spółkę, ale także rynku środków smarowych, czy ich odpowiedniego doboru do danego modelu pojazdu.

akcja filtracja

„Wspólnie z PLATINUM ORLEN OIL chcemy budować świadomość polskiej marki wśród młodych i zawodowych mechaników. Tworzymy zawód przyszłości – profesjonalistów wyposażonych w merytoryczną, ekspercką wiedzę. Razem pracujemy nad nową kwalifikacją rynkową dotyczącą środków smarowych. Dzięki naszej współpracy wypełnimy lukę na polskim rynku warsztatów samochodowych – dostarczymy na rynek pracy wysoko wykwalifikowanych specjalistów” – mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

X Ogólnopolskie Mistrzostw Mechaników wspierają także Ambasadorzy marki PLATINUM ORLEN OIL: Robert Kubica, Kuba Przygoński i Bartosz Zmarzlik, którzy kibicują młodym i zawodowym mechanikom od czerwcowych eliminacji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Wyjątkową atrakcją, jaką przygotowała marka PLATINUM ORLEN OIL, jest PLATINUM CARD. Zespół uczniowski, który uzyska w ramach Akademii Młodego Mechanika, w kategorii Młody Mechanik, najlepszy wynik w testach wiedzy o środkach smarowych oraz płynach eksploatacyjnych zyska możliwość udziału w finale Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Dodatkowo wszyscy finaliści otrzymają profesjonalne kombinezony z logo marki, a na laureatów, ich opiekunów oraz szkół czekają specjalne nagrody.

Szkolenie o środkach smarowych oraz płynach eksploatacyjnych dostępne jest po zalogowaniu do Akademii Młodego Mechanika.

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888