mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Świętujemy 70. urodziny Kramp

Największy europejski specjalista w dziedzinie części zamiennych i akcesoriów obchodzi 70. rocznicę swojego istnienia. W ramach wspólnego świętowania została stworzona kampania, podkreślająca wielopokoleniowe doświadczenie firmy Kramp, oparte na współpracy z partnerami, dostawcami, klientami i pracownikami. Mimo upływu 70 lat – Kramp się nie starzeje, wręcz przeciwnie. Dlatego przygotował szereg atrakcji dla klientów i rolników.

Kramp od zawsze stawia na profesjonalizm, doświadczenie i wiedzę, którą dzieli się od lat. Ta wiedza to nic innego jak praca rolników, którzy przekazują ją wraz z gospodarstwem swoim potomkom. Kramp jest jak społeczność rolników – z pokolenia na pokolenie udoskonala i modernizuje swoją działalność. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od… roweru. W 1951 roku Johan Kramp z Varsseveld w Holandii zaczął sprzedawać części zamienne do kosiarek rolniczych. Granicę z Niemcami przekraczał na rowerze i tam chciał rozszerzać swoją działalność. Udało mu się, kiedy w 1977 roku razem z firmą Perdok otworzył pierwszy niemiecki oddział. Przez kolejne lata Kramp pojawiał się we wszystkich krajach Europy.

Kampania urodzinowa Kramp „Generations” rozpoczyna się w połowie lutego wraz z serią internetowych quizów, zachęcając użytkowników do sprawdzenia swojej wiedzy rolniczej. Nie zabraknie nagród, urodzinowych promocji i wyróżnienia najbardziej aktywnych klientów. Jedną z atrakcji, którą przygotował Kramp będzie Książka Kucharska z przepisami, pochodzącymi od klientów z całej Europy. Informacje o tym, jak zdobyć książkę znajdą się wkrótce na www.kramp.com. Zwieńczeniem kampanii będą zapowiedzi nowych produktów Kramp w 2021 roku.

Czym jeszcze zaskoczy Kramp? Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Kramp i Grene, gdzie zawsze znajdziecie bieżące informacje.

O firmie Kramp
Kramp to największy w Europie specjalista w zakresie części zamiennych i akcesoriów dla branży rolniczej, właściciel sieci sklepów Grene. Kramp jest kluczowym partnerem dla swoich klientów i dostawców, posiadającym 11 centrów dystrybucyjnych i 24 biura sprzedaży w całej Europie, z obrotami ponad 950 mln euro w 2020 roku Firma została założona w 1951 roku i ma swoją siedzibę w Varsseveld (Holandia).


Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź: https://www.kramp.com

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888