mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

TÜV SÜD Polska na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Organizacja TÜV SÜD Polska została partnerem X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

TÜV SÜD nieustannie stara się wspierać działania rządów, przedsiębiorstw i konsumentów na całym świecie w zakresie nowoczesnych technologii. Celem organizacji jest wzbudzanie zaufania do innowacyjnych rozwiązań, umożliwianie postępu poprzez zarządzanie ryzykiem technologicznym i ułatwianie zmian. To zobowiązanie jest zawarte w nowej dewizie firmy „Zwiększamy wartość. Inspirujemy zaufanie”.

Motywowanie do zdobywania wiedzy na temat nowych technologii, budowanie zaufania do nich i inspirowanie do odważnego wkraczania w świat innowacji to działania, które realizują również organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Tegoroczna edycja Mistrzostw jest pod tym względem wyjątkowa. Rozpoczyna bowiem prace nad stworzeniem nowego zawodu – mechanika pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Kolejne kroki to promocja i certyfikacja tego zawodu oraz wprowadzenie na rynek pracy profesjonalnych kadr, wyposażonych w niezbędne uprawnienia, przygotowanych do obsługi nowoczesnych samochodów. Organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i TÜV SÜD Polska łączą siły, by wspólnie zrealizować ten cel.

TÜV SÜD jest zaufanym partnerem w obszarach bezpieczeństwa, jakości oraz zrównoważonego rozwoju. W ciągu ostatnich 150 lat organizacja zapewniła swoim partnerom i klientom kompleksowe usługi w zakresie badań, certyfikacji, audytowania oraz weryfikacji. TÜV SÜD umożliwia działania w społeczeństwie i biznesie, pozostając wiernymi celowi ochrony ludzi, środowiska i zasobów przed zagrożeniami związanymi z technologią.

TÜV SÜD to obecnie ponad 24 500 pracowników w ponad 1000 lokalizacjach. Społeczność ekspertów skupiona wokół organizacji pasjonuje się technologią. Zjednoczeni przekonaniem, że technologia powinna polepszyć życie ludzi, eksperci organizacji współpracują z klientami, aby przewidywać i wykorzystywać rozwój technologii.

TÜV SÜD Polska od ponad 20 lat skutecznie łączy korzyści płynące ze znajomości rynku lokalnego z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem pochodzącym z całego świata. Organizacja buduje zaufanie w świecie fizycznym i cyfrowym, aby stworzyć bezpieczniejszą i bardziej zrównoważoną przyszłość.

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888