mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Warsztaty Yanosik i Mistrzostwa Mechaników razem na Poznań Motor Show 2020

Podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show – Yanosik zaprezentuje swoją usługę dedykowaną warsztatom samochodowym.

W sierpniu 2019 r. twórcy systemu Yanosik uruchomili nową funkcję w swojej aplikacji, która umożliwia kierowcom wystawianie ocen za usługi wykonane w warsztatach samochodowych.Oprócz dodawania opinii użytkownicy aplikacji Yanosik mogą sprawdzić warsztaty w najbliższej okolicy, a nawigacja poprowadzi ich do konkretnego serwisu.

Podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show w  hali nr 4Yanosik zaprezentuje możliwości i zalety nowej usługi Warsztaty Yanosik. Oprócz licznych atrakcji, właściciele warsztatów samochodowych będą mogli zarejestrować swój serwis w systemie Yanosik. 600 osób, które jako pierwsze zarejestrują swój warsztat do systemu Yanosik dodatkowo otrzymają upominki i przydatny w każdym warsztacie Żel BHP V8 do mycia silnie zabrudzonych rąk.Co więcej, wszyscy zainteresowani będą mogli porozmawiać z opiekunami projektu.

„Aplikacja Yanosik skupia największą społeczność kierowców w Polsce – korzysta z niej 1,5 mln użytkowników każdego miesiąca. Tak liczna „reprezentacja” pozwala rzetelnie ocenić jakość usług. Dlatego w ostatnim czasie uruchomiliśmy nową funkcję w aplikacji, dzięki której kierowcy mogą oceniać warsztaty, a w razie potrzeby nawigacja poprowadzi ich do najbliższego mechanika w okolicy. Jest torównieżduża szansa dla właścicieli warsztatów, którzy mogą stać się bardziej widoczni wśród kierowców skupionych wokół aplikacji” – komentuje Dawid Kaczmarowski, Yanosik.

warsztaty yanosik

W tym roku firma przygotowała specjalną atrakcję dla uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Mechanik Zawodowy. W zamian za rejestrację na stronie www.warszaty.yanosik.pl zawodnicy otrzymają dodatkowe punkty, które zostaną zaliczone do rywalizacji finałowej. Dodane warsztaty samochodowe będą oceniane przez użytkowników aplikacji Yanosik. Warto zwrócić uwagę, że Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników w kategorii Mechanik Zawodowy są otwarte zarówno dla warsztatów indywidualnych, jak i sieciowych.

„Zapraszamy wszystkich, którzy będą obecni w Poznaniu, a zwłaszcza uczestników Mistrzostw w kategorii Mechanik Zawodowy do kontaktu z przedstawicielami firmy Yanosik. Usługa Warsztaty Yanosik to świetny sposób na zareklamowanie warsztatu samochodowego wśród kierowców korzystających z nawigacji” – mówi Adrian Dekowski, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Jak w praktyce działa nowa usługa Warsztaty Yanosik?

Na ekranie startowym aplikacji po kliknięciu w miejsce wyszukiwarki „Dokąd jedziesz?” wyświetla się zakładka „Warsztaty”. Następnie użytkownicy mają dostęp do podglądu mapy z lokalizacjami punktów naprawy aut w najbliższej okolicy. Po kliknięciu w ikonkę warsztatu pojawi się wizytówka z danymi o firmie (nazwa, liczba gwiazdek, godziny pracy) i przyciskiem „Prowadź”. W ten sposób dotarcie do warsztatów zostało maksymalnie uproszczone. Kierowcy mogą dodatkowo odfiltrować warsztaty po interesujących ich kategoriach tj. LPG, wulkanizacja, pomoc drogowa czy elektryka.

„Warsztaty, które są najlepiej oceniane przez użytkowników dodatkowo otrzymają wyróżnienia. To sprawia, że ich pozycja w wyszukiwarce nawigacji będzie wysoka, a także częściej wybierana przez zmotoryzowanych. To duże ułatwienie dla kierowców, którzy chcą trafić do uczciwego mechanika, a także dobra, darmowa promocja dla rzetelnego warsztatu”dodaje Dawid Kaczmarowski, Yanosik.

Masz warsztat? Wyróżnij się!

Mechanicy mogą sami zgłaszać dodanie swojego serwisu do aplikacji. Specjalnie do tego została stworzona strona, na której właściciele mogą bezpłatnie zarządzać swoją wizytówką. Jak to zrobić?

Wystarczy:

 • wejść na stronę yanosik.pl/
 • dodać bezpłatnie swój warsztat do aplikacji Yanosik
 • uzupełnić dane swojego warsztatu i dodać zdjęcia warsztatu
 • odpowiadać na komentarze klientów

Korzyści dla właścicieli warsztatów:

 • darmowa reklama warsztatu wśród 1,5 mln użytkowników Yanosik miesięcznie,
 • dostęp do statystyk – możliwość analizy promocji w systemie.

 

Obecnie w aplikacji Yanosik dodanych jest ponad 6 tys. warsztatów z całego kraju. Baza ta jest nieustannie uzupełniania.

 • V8 Team sp. z.o.o.

 • ul. Czarna Droga 1
 • 85-220 Bydgoszcz
 • NIP 5540308537
 • REGON 002481430
 • Kontakt

 • biuro@v8team.pl
 • 52 322 64 84
 • 603 888 111
 • 603 523 888