mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Wieloletni partner Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – firma UNI-TROL – w tym roku ponownie będzie wspierać ich uczestników

UNI-TROL na VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Wieloletni partner Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – firma UNI-TROL – również i w tym roku będzie wspierać ich uczestników. Ufunduje także nagrodę dla zwycięzców kategorii Młody Mechanik.

Polski producent urządzeń do serwisu ogumienia oraz wyposażenie warsztatów samochodowych – firma UNI-TROL – ponownie została partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finał dobędzie się w dniach 28 – 31 marca 2019 podczas Poznań Motor Show.

UNI-TROLna stałe wpisał się w krajobraz Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Eksperci firmy co roku przygotowują jedną z konkurencji dla uczestniczących w konkursie młodych i zawodowych mechaników. Firma ufunduje również główną nagrodę dla zwycięzców VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników – profesjonalną wyważarkę do kół.

W ubiegłym roku najlepsi uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w kategorii Młody Mechanik z najwyższego stopnia podium otrzymali od firmy UNI-TROLnagrodę rzeczową. Do rąk zwycięskiej szkoły trafiła wyważarka UNI-TROL Micro.

W tegorocznej edycji firma jako nagrodę główną dla zwycięskiej szkoły także ufundowała wyważarkę UNI-TROL MICRO. Jest to podstawowy model wyważarki polskiego producenta urządzeń do serwisów samochodowych.Przeznaczona jest do dynamicznego wyważania kół samochodów osobowych i dostawczych w jednym przebiegu pomiarowym. Zaletą maszyny jest nowoczesny i ergonomiczny wygląd. System łatwej kalibracji ułatwia pracę i poprawia dokładność wyważenia. Maszyna posiada czytelny pulpit z wyświetlaczem LCD.

Podczas VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników firma przeprowadzi także konkurencję praktyczną dla uczestników. Do zadania zostanie wykorzystana wyważarkakół pojazdów ciężarowych.

UNI-TROLdziała na rynku od 1988 roku i specjalizuje się w produkcji urządzeń do serwisu ogumienia oraz wyposażenia warsztatów samochodowych. W bogatej ofercie posiada m.in. wyważarki, montażownice, prostowarki do felg, a także generator azotu, podnośniki i wulkanizatory. Urządzenia powstają wyłącznie w oparciu o własne opracowania konstrukcyjneUNI-TROL.

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888