mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

Akcja Filtracja od marki FILTRON

Wyjątkowa akcja podczas IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – im więcej wiedzy o filtrach marki FILTRON, tym większe szanse na udział w finałowej rozgrywce podczas Poznań Motor Show.

Organizatorzy IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników wraz z ich partnerem, marką FILTRON, przygotowali wyjątkową akcję skierowaną do młodych mechaników. Wystarczy pogłębić swoją wiedzę na temat filtracji i produktów marki, by zdobyć „zieloną kartę” i wejść do finału, który odbędzie się w dniach 26 – 29 marca 2020 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

„Akcja Filtracja” jest skierowana do uczestników IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Chętni, którzy zarejestrują swój udział w konkursie, będą otrzymywać w różnej formie informacje dotyczące filtrów marki FILTRON. Dzięki temu zdobędą możliwość pogłębienia swojej wiedzy m.in. na temat procesów filtracji w pojazdach samochodowych.

Istotne będę nie tylko aspekty ściśle związane z motoryzacją, ale także te związane z obsługą klienta czy wpływu filtracji na ochronę zdrowia pasażerów. Do dyspozycji będzie także Akademia FILTRON, dostępna na stronie internetowej marki.

W ramach Akademii Młodego Mechanika będą dostępne materiały edukacyjne przygotowane przez markę FILTRON. To szansa dla przyszłych mechaników na zdobycie szczegółowych informacji m.in. o filtrach powietrza, oleju, paliwa, czy kabinowych.

Zwieńczeniem akcji będzie udział w teście online. Dwuosobowe zespoły uczniowskie rozpoczną wtedy dodatkową rywalizację o udział w finale IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zespół, który zdobędzie największą liczbę punktów w teście, otrzyma tzw. „zieloną kartę” – gwarancję udziału w rozgrywce finałowej. Pozostali uczestnicy otrzymają natomiast zaproszenie na targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2020.

Filtry marki FILTRON są od ponad 35 lat produkowane w wielkopolskim Gostyniu. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące europejskich mechaników. W nowoczesnym laboratorium producent marki FILTRON używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów.

Jakość i niezawodność filtrów FILTRON to zasługa nowoczesnych linii i procesów produkcyjnych, których precyzja weryfikowana jest przez niezależne firmy certyfikujące.

Asortyment filtrów FILTRON zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Marka oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

 

wszystkiego się dowiesz na: https://academy.filtron.eu/

[videojs_video url=”/wideo/Akcja-Filtracja-FILM.mp4″ poster=”https://archiwum.mistrzostwamechanikow.pl/wideo/Akcja-Filtracja-FILM.jpg” autoplay=”true”]

 

Źródło: FILTRON

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888