mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

PLATINUM ORLEN OIL partnerem strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

X Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników zyskały strategicznego partnera – markę PLATINUM ORLEN OIL, znaną z wysokiej jakości olejów silnikowych.

Spółka ORLEN OIL, działająca w ramach Grupy Kapitałowej ORLEN zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarowych oraz płynów eksploatacyjnych. Oferta produktowa ORLEN OIL obejmuje m.in. ​najwyższej jakości oleje dla motoryzacji – PLATINUM ORLEN OIL.

Dzięki współpracy, uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników mają niepowtarzalną okazję, by czerpać inspiracje i zdobywać nowe kompetencje oraz umiejętności w oparciu o wiedzę ekspertów marki PLATINUM ORLEN OIL. Celem spółki ORLEN OIL i organizatorów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest szeroko pojęta edukacja dotycząca samochodowych środków smarowych, wyposażenie przyszłych i obecnych mechaników w szczegółową, merytoryczną wiedzę dotyczącą olejów silnikowych, które będą później polecać klientom w swoich warsztatach.

„Podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przyświeca nam hasło #WspieramyPolskieWarsztaty. Ogromnie nas cieszy, że będziemy je mogli realizować przy wsparciu tak szacownego partnera, jakim jest marka PLATINUM ORLEN OIL i szerzyć wiedzę na temat środków smarowych wśród mechaników samochodowych” – mówi Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

„Mamy ogromne doświadczenie w produkcji, ciągłym doskonaleniu i wprowadzaniu na rynek coraz bardziej zaawansowanych środków smarowych i płynów eksploatacyjnych. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą z uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Na rynku stale pojawią się nowe produkty, dlatego ich znajomość jest tak istotna. Równie ważne jest zasilenie rynku wykształconymi, wyposażonymi w merytoryczną wiedzę mechanikami, na czym zależy nam wspólnie z organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Dlatego wspieramy polskie szkoły i polskie warsztaty. Chcemy razem budować nowe pokolenia młodych ekspertów w tej dziedzinie” – mówi Klaudyna Bujak, Dyrektor Sprzedaży Krajowej i Marketingu ORLEN OIL.

[videojs_video url=”/wideo/2021/AKADEMIA_INTRO_ORLEN.mp4″]

Głównym Ambasadorem i współtwórcą Akademii Młodego Mechanika jest Grzegorz Duda, wielokrotny mistrz w rajdach m.in. Mistrz Polski i Mistrz Europy w wyścigach górskich oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo.

ORLEN OIL aktywnie współpracuje z czołowymi zagranicznymi i polskimi ośrodkami badawczymi w zakresie wprowadzania do oferty nowych, wysokojakościowych produktów. Obecna pozycja jednego z czołowych producentów środków smarowych zobowiązuje ORLEN OIL do ciągłego monitorowania trendów technologicznych w celu błyskawicznego dostosowywania oferty do nowych wymogów rynku, związanych między innymi
z wprowadzaniem w Unii Europejskiej kolejnych norm emisji spalin.

Najwyższą jakość produktów oferowanych przez ORLEN OIL potwierdzają aprobaty znanych producentów samochodów osobowych, ciężarowych i urządzeń rolniczych (takich jak m.in.: Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, MAN, MTU, Deutz, Cummins, Renault) oraz maszyn przemysłowych (Flender, Parker Denison, Siemens, Bosch Rexroth, MAG Cincinnati, SKODA Power, Alstom).

 

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888