mlody mechanik
Generic selectors
Tylko dokładne wyniki
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors
post
page

ZF Aftemarket partnerem VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Doskonale znana uczestnikom poprzednich edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników firma ZF Aftermarket ponownie angażuje się w organizację wydarzenia.

ZF Aftermarket już od kilku edycji wspiera uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników swoją merytoryczną wiedzą. Pod czujnym okiem ekspertów firmy zawodnicy biorą udział w konkurencjach praktycznych, które wymagają od nich zastosowania teoretycznej wiedzy w rozwiązywaniu problemów, z jakimi klienci mogą zgłosić się do warsztatu.

W trakcie edycji 2017 uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zmagali się z konkurencją dotyczącą obsługi układu klimatyzacji w samochodzie Hyundai Santa Fe. Z kolei rok temu zawodnicy musieli poradzić sobie z różnego rodzaju miernikami, by skontrolować parametry pojazdu z napędem elektrycznym. Nie lada zadaniem o podwyższonym stopniu trudności było rozwiązanie zagadki awarii koła dwumasowego oraz badanie obrotów rozrusznika.

Również w tym roku ZF Aftermarket będzie wspierać swoją fachową wiedzą uczestników zawodów. Eksperci firmy przygotują konkurencje praktyczne w ramach VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik, Mechanik Zawodowy, a także w części Mistrzostw poświęconej elektromobilności „iELEKTROMOBILNI”.

Z ogromną przyjemnością ponownie zaangażujemy się w Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Firma ZF Aftermarket na co dzień przykłada wielką wagę do edukacji mechaników samochodowych, która jest konieczna przy tak zawrotnym tempie rozwoju motoryzacji. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się także z uczestnikami Mistrzostw, szczególnie kładąc nacisk na edukację uczniów – przyszłych mechaników” – powiedział Grzegorz Fedorowicz, Business Development Manager ZF Aftermarket.

ZF Friedrichshafen AG to światowy lider w dziedzinie układów przeniesienia napędu i zawieszenia, a także aktywnych i pasywnych technologii bezpieczeństwa. Dywizja koncernu działająca na rynku części zamiennych – ZF Aftermarket, gwarantuje osiągi i wydajność pojazdów podczas całego okresu ich eksploatacji dzięki zintegrowanym rozwiązaniom i kompleksowej ofercie produktów ZF. Połączenie uznanych marek (LEMFÖRDER, SACHS, TRW oraz ZF), cyfrowych innowacji, spersonalizowanych produktów i usług oraz konceptu sieci warsztatowej ZF [pro]Tech, sprawiło, że firma ZF jest cenionym partnerem i numerem dwa na światowym rynku obsługi posprzedażowej na rynku motoryzacyjnym.

  • V8 Team sp. z.o.o.

  • ul. Czarna Droga 1
  • 85-220 Bydgoszcz
  • NIP 5540308537
  • REGON 002481430
  • Kontakt

  • biuro@v8team.pl
  • 52 322 64 84
  • 603 888 111
  • 603 523 888